skip to Main Content

Kontakt

Molde: Romsdalskvartalet, Øvre veg 32, 6415  MOLDE
Kristiansund: Nedre Enggate 14, 6509 KRISTIANSUND

Sentralbord: 475 11 800

Våre rådgivere

Vi hjelper deg med å være godt forberedt på alt som kan skje i livet ditt. Vi hjelper deg gjerne med skreddersydde løsninger til privatpersoner, landbruk og næringsliv.

Anita Meland Lervik

Regnskapsleder

95 12 48 40

anita.meland-lervik@gjensidige.no

Anna Fugelsnes

Kunderådgiver

91 82 18 57

anna.fugelsnes@gjensidige.no

Britt Eli Brennholm

Kunderådgiver

47 65 16 25

britt-eli.brennholm@gjensidige.no

Eli Synnøve Grødal

Kunderådgiver

47 68 20 75

eli-synnove.grodal@gjensidige.no

Eyvind Pettersson

salgssjef næring og landbruk

48 04 86 60

eyvind.pettersson@gjensidige.no

Heidi Merete Oterhals

kunderådgiver landbruk

91 15 40 01

heidi-merete.oterhals@gjensidige.no

Jeanette Hermundsli (i permisjon)

Kunderådgiver

47 70 37 49

jeanette.sandvik-sivertsen@gjensidige.no

Kari Buvik

Administrasjonssekretær

97 17 49 91

kari.buvik@gjensidige.no

Kari Larsson

Kunderådgiver

93 23 73 86

kari.larsson@gjensidige.no

Leif Magne Sevaldsen

salgssjef privat

91 19 70 66

leif.Magne.Sevaldsen@varignr.no

Mette Huus Farstad

Kunderådgiver

48 26 69 20

mette.huus-farstad@gjensidige.no

Øystein Heggdal

assurandør næringsliv

90 92 98 15

oystein.heggdal@gjensidige.no

Øyvin Hansen

assurandør næringsliv

91 61 64 24

oyvin.hansen@gjensidige.no

Randi Pedersen

salgssjef privat

41 41 88 29

randi.pedersen@gjensidige.no

Sandra Vik (i permisjon)

Kunderådgiver

48 27 89 54

sandra.vik@gjensidige.no

Stein Gunnar Jenssen

assurandør næringsliv

95 06 55 12

stein-gunnar.jenssen@gjensidige.no

Tonje Aasen

bedriftsrådgiver

97 98 14 93

tonje.aasen@gjensidige.no

Vebjørn Hjelmseth

Kunderådgiver

93 41 67 02

vebjorn.hjelmseth@gjensidige.no

Vidar Skaar

Administrerende direktør

95 72 12 33

vidar.skaar@gjensidige.no

Back To Top