skip to Main Content

Varig Forsikring Nordmøre og Romsdal er samarbeidspartner med Brage Finans fra 1. mars 2022.

Brage Finans er et frittstående finansieringsselskap eid av solide norske banker siden etableringen i 2010. Sammen med Brage tilbyr vi leasing til næringslivet og bil- og båtlån til privatkunder.

Du kan søke om finansieringsløsninger for deg eller din bedrift hos våre rådgivere.

M2

Monica Castro

Kunderådgiver

98 45 55 15

monica.castro@varignr.no

Kari Larsson

Kunderådgiver

93 23 73 86

kari.larsson@varignr.no

Vilde Pettersen

Kunderådgiver

94 15 42 35

vilde.pettersen@varignr.no

Ida Hegdal

Kunderådgiver

94 15 87 05

ida.hegdal@varignr.no

Mette Huus Farstad

Kunderådgiver landbruk

48 26 69 20

mette.huus.farstad@varignr.no

Heidi Oterhals

Kunderådgiver landbruk

91 15 40 01

heidi.oterhals@varignr.no

Jeanette Hermundsli

Kunderådgiver

47 70 37 49

jeanette.hermundsli@varignr.no

Anna Fugelsnes

Kunderådgiver

91 82 18 57

anna.fugelsnes@varignr.no

Vebjørn Hjelmseth

Kunderådgiver

93 41 67 02

vebjorn.hjelmseth@varignr.no

Britt Eli Brennholm

Kunderådgiver

47 65 16 25

britt-eli.brennholm@varignr.no

Eli Synnøve Grødal

Kunderådgiver

47 68 20 75

eli.grodal@varignr.no

Inger Settem

Kunderådgiver

48 24 31 80

inger.settem@varignr.no

Tonje Aasen

Bedriftsrådgiver

97 98 14 93

tonje.aasen@varignr.no

Frank Robert Vik

Bedriftsrådgiver

91 77 27 76

frank.robert.vik@varignr.no

Stein Gunnar Jenssen

Assurandør næringsliv

95 06 55 12

stein-gunnar.jenssen@varignr.no

Øystein Heggdal

Assurandør næringsliv

90 92 98 15

oystein.heggdal@varignr.no

Øyvin Hansen

Assurandør næringsliv

91 61 64 24

oyvin.hansen@varignr.no

Back To Top