Skip to content

ATV-lån

Med vår samarbeidspartner Brage Finans får du hos oss lån med sikkerhet i ATV eller firhjuling. Inntil 80 % finansiering.

Vi tilbyr billån til personbiler, elbiler, varebiler, campingvogner, bobiler, MC og andre transportmidler med sikkerhet i kjøretøyet.

Varig-forsikring-ATV

Sjekk pris og søk her!

pil

Rente

Renten på lånet er avhengig av hvor mye egenkapital som betales ved oppstart. Beste rente får du med 35 % egenkapital.

Vi hjelper deg

Våre rådgivere hjelper deg med finansiering til ditt neste kjøretøy!

Kontakt oss

Inger Settem

Kunderådgiver

48 24 31 80

inger.settem@varignr.no

Vilde Pettersen

Kunderådgiver

94 15 42 35

vilde.pettersen@varignr.no

Ida Hegdal

Kunderådgiver

94 15 87 05

ida.hegdal@varignr.no

Lars Jhonatan Kyllo

Kunderådgiver

48 47 47 74

lars.kyllo@varignr.no

 

Alexander Storm

Kunderådgiver

48 24 38 12

alexander.storm@varignr.no

 

Anna Fugelsnes

Kunderådgiver

91 82 18 57

anna.fugelsnes@varignr.no

Ønsker du at vi kontakter deg? Skriv til oss her:

Se våre andre lån

Grønt billån

Bobillån

Snøscooterlån

Back To Top