skip to Main Content

Kjøp forsikring hos oss!

Varig Forsikring Nordmøre og Romsdal, vi er en lokal representant for Gjensidige, og tilbyr alle typer forsikringer til privatkunder, landbrukskunder og bedriftskunder.

Vi hjelper deg til å være godt forberedt på alt som kan skje i livet ditt.  Kontakt våre rådgivere, og i samarbeid lager vi en skreddersydd løsning som dekker ditt behov innen privatforsikringer, landbruk eller bedrift.

Molde: Romsdalskvartalet, Øvre veg 32, 6415  MOLDE
Kristiansund: Nedre Enggate 14, 6509 KRISTIANSUND

Se oversikt over våre ansatte nedenfor, og du er velkommen å ta kontakt!
Vi kan også kontaktes på telefon 475 11 800

Våre rådgivere

Ring våre rådgivere, eller kom innom oss i Molde eller Kristiansund, så ordner vi en forsikring som passer til deg og ditt behov!

Anita Meland Lervik

Regnskapsleder

95 12 48 40

anita.meland-lervik@gjensidige.no

Anna Fugelsnes

Kunderådgiver

91 82 18 57

anna.fugelsnes@gjensidige.no

Britt Eli Brennholm

Kunderådgiver

47 65 16 25

britt-eli.brennholm@gjensidige.no

Eli Synnøve Grødal

Kunderådgiver

47 68 20 75

eli-synnove.grodal@gjensidige.no

Eyvind Pettersson

salgssjef næring og landbruk

48 04 86 60

eyvind.pettersson@gjensidige.no

Heidi Merete Oterhals

salgskonsulent

91 15 40 01

heidi-merete.oterhals@gjensidige.no

Jeanette Hermundsli (i permisjon)

Kunderådgiver

47 70 37 49

jeanette.sandvik-sivertsen@gjensidige.no

John Magne Kronborg

assurandør landbruk

91 32 03 39

john-magne.kronborg@gjensidige.no

Kari Buvik

Administrasjonssekretær

97 17 49 91

kari.buvik@gjensidige.no

Kari Larsson

Kunderådgiver

93 23 73 86

kari.larsson@gjensidige.no

Liudmila Mikakova

Kunderådgiver

47 71 10 72

liudmila.mikakova@gjensidige.no

Mette Huus Farstad

Kunderådgiver

48 26 69 20

mette.huus-farstad@gjensidige.no

Øystein Heggdal

assurandør næringsliv

90 92 98 15

oystein.heggdal@gjensidige.no

Øyvin Hansen

assurandør næringsliv

91 61 64 24

oyvin.hansen@gjensidige.no

Randi Pedersen

salgssjef privat

41 41 88 29

randi.pedersen@gjensidige.no

Sandra Vik (i permisjon)

Kunderådgiver

48 27 89 54

sandra.vik@gjensidige.no

Stein Gunnar Jenssen

assurandør næringsliv

95 06 55 12

stein-gunnar.jenssen@gjensidige.no

Tonje Aasen

bedriftsrådgiver

97 98 14 93

tonje.aasen@gjensidige.no

Tor Ivar Bjørseth

bedriftsrådgiver

40 22 12 88

tor-ivar.bjorseth@gjensidige.no

Vebjørn Hjelmseth

Kunderådgiver

93 41 67 02

vebjorn.hjelmseth@gjensidige.no

Vidar Skaar

Administrerende direktør

95 72 12 33

vidar.skaar@gjensidige.no

Back To Top